Mitt ønske er at bloggen skal være et sted hvor tanker gis rom for å uttrykkes med ord, hvor farger og skaperglede uttrykkes med bilder. At det likevel skal være rom for å gjøre det helt motsatte, og at det må være plass for hverdagens betraktninger.
Sider
▼
fredag 2. august 2019
Tomat og gulrøtter.
Det gror både i krukker og i plantekassen. Tomatplanten står i krukke. Den har noen få grønne tomater, som vi håper skal bli røde etter hvert. Foreløpig ser det ut til at de bare bruker energi på å vokse.
I plantekassen er det blant annet gulrøtter. De har vokst noe mer siden jeg tok dette bildet. Det er for tidlig å prøvesmake, men vi kan nok ganske snart tynne litt.
Plutselig blir de røde. De blir det helt sikkert :)
SvarSlettJa, de har ennå god tid på seg :-)
SlettSå dejligt at I både dyrker tomater og gulerødder. Børn elsker også at følge med i den slags :-)
SvarSlettJa, de gjør det :-)
Slett